Firme si agentii de recrutare munca Germania

Am gasit 23 rezultate.

Firme recrutare munca in Germania. Agentii de recrutare locuri de munca in Germania. Ce agentii sunt de incredere ? Tzepe. Inselaciuni.

Abator de Pui Personal Necalificat si Calificat In germania

Candidatul ideal Cautam personal necalificat pentru sortarea carnii ambalarea in caserole si etichetarea acestora si Personal Calificat pentru transarea si taierea carnii Descrierea jobului Locuri de
no-image-2826

Muncind in Germania, o afacere buna!

Firma Dankers International este cautare continua pentru mai multe locatii si proiecte in Germania de: faiantari,zidari,gresie,pavaj,sapat,zugravi,rigipd etc. OFERIM: -contract pe 6 luni ,posibila pre

Cumpărați pașaportul UE, pașaportul britanic, permisul de conducere, cartea de identitate caresapp (+27603753451), cartea Visa, cartea Marijuana, diplomele IELTS

Cumpărați pașaportul UE, pașaportul britanic, permisul de conducere, cartea de identitate caresapp (+27603753451), cartea Visa, cartea Marijuana, diplomele IELTS E-mail de contact: ===============

Montator Mobila

Oferim locuri de muncă în condiții germane. Toți angajații primesc un contract german de muncă cu toate beneficiile sociale și accesul la îngrijire medicala în Germania. Noi vă ajutam în mo

Locuri de muncă pentru studenți motivați :)

Responsabilitati : – comisionarea corecta cantitativ si calitativ a marfii pentru filiale – ambalare – responsabil pentru curatenia in depozit in timpul comisionarii – lucru

Recrutăm Magazioneri cu experienţă în domeniu pentru un angajator de prestigiu din Germania.

Responsabilităţi principale:  Scanarea marfii;  Organizarea depozitului in functie de cerinte;  Prelucrarea facturilor ;  Preluarea marfii ; SE OFERĂ:  contract de muncă legal pe d

Asistenti medicali si moase

Suntem o firma de Recruiting specializata in sectorul sanitar si cautam asistenti medicali pentru a munci in Germania si Elvetia. Deja am trimis mai mult de 340 de asistenti medicali in Germania si in